O mnie

O MNIE

IWONA ZIEMIAŃSKA

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie, albo dręczy Cię odwieczny problem, że nie masz się w co ubrać lub szukasz własnego stylu, to dobrze, że tu jesteś. Pomogę Ci w tym. Jestem kobietą, która uwierzyła w siebie, zaufała swojej intuicji i spełniła swoje marzenia. Od zawsze kochałam modę, ubrania, makijaż, w końcu postanowiłam zająć się tym zawodowo. Dzięki ukończonym licznym szkoleniom, warsztatom i wykładom zdobyłam dodatkową wiedzę w dziedzinie mody i wizażu.

Zaczęło się od pracy na planie teledysku Mateusza Mijala oraz przy kampanii reklamowej marki Tonny Eyewear. Następnie współpraca, w charakterze stylistki, z gazetą Playboy i Esquire oraz najlepszymi fotografami w Polsce. W międzyczasie, wykłady dla firm i studentów, udział w eventach jako prelegent oraz spotkania z indywidualnymi klientami w ramach usługi personal shopper. 

Oczywiście na tym nie poprzestaję. Pogłębiam swoją wiedzę, czytając literaturę modową, biorę udział w szkoleniach i warsztatach zarówno z zakresu mody, wizażu jak i z samorozwoju. Najprościej rzecz ujmując, jestem stylistką, doradcą wizerunkowym, doradcą ds. dress codu i personal shopperem.

Najważniejsze jest zacząć. Jeśli zrobisz mały krok w dobrą stronę i zdecydujesz się na zmianę wizerunku, na uporządkowanie (przegląd) swojej szafy z ubraniami, to uwierz mi, jesteś już o krok bliżej od bycia szczęśliwą. Jeden mały krok potrafi spowodować dużą zmianę. Możesz poczuć się szczęśliwą przez dobrze dobrany strój, odpowiedni jego kolor czy właściwy fason. Te z pozoru drobne rzeczy pozwalają wydobyć Twoje naturalne piękno, podkreślić osobowość i wyeksponować atuty i kobiecość. Dzięki prostym trikom wzrośnie Twoja pewność siebie i pojawi się uśmiech na twarzy. A jeśli uznasz, że potrzebujesz więcej zmian w swoim wyglądzie, to mogę Cię umówić z bardzo dobrym fryzjerem, kosmetyczką czy manicurzystką, którzy za rozsądną cenę doskonale zadbają o Twój nowy wizerunek i przejdziesz całościową metamorfozę. Pamiętaj, że metamorfoza zewnętrzna bardzo często prowadzi do zmiany naszego wnętrza.